PREMO Hakkında

İlk yılında rekor düzeyde ulusal ve uluslararası iş bağlantıları sağlayan PREMO Fuarı, yenilenerek ikinci yılına hazırlanıyor.

9-11 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar merkezinde tiny house, prefabrik yapılar, ağaç evler, villa yapımı, eko evler vb. müstakil yaşam alanları yapımına ve bu alanlara konfor katan donanım sektörünün önde gelen uluslararası etkinliği olarak başlangıç yapmaya ve sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Uluslararası fuarcılık ekibi olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile hızla büyüyen tiny house, prefabrik yapılar, ağaç evler, villa yapımı, eko evler vb.
müstakil yaşam alanları yapımına ve bu alanlara konfor katan donanım sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak PREMO Fuarı’nı düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Devamı...

PREMO, İstanbul Fuar merkezinde prefabrik, modüler, mobil ev ve yapı sistemleri sektöründe ülkemizde ve dünyada gerçekleştirilen en yeni çalışmaların, üretici, uygulayıcı, tasarımcı ve profesyonelleri için sektörün profesyonel ve tek vitrini olarak yeni fırsatlar elde etmek isteyen sektör ilgililerini aynı platformda bir araya getiriyor.

Devamı...

Sektörün tek ve en kapsamlı fuarı PREMO Fuarında yer alarak, ürün, hizmet, tasarım ve uygulamalarınızı ilgili ve profesyonel ulaştırabilir, ticari iş birliklerine imza atabilirsiniz.

Devamı...

PREMO COMFORT ZONE

PREMO müstakil evlere rehber olurken onları daha konforlu yaşam alanı haline getirecek donanımları da unutmuyor. PREMO COMFORT ZONE özel bölümü’nde müstakil hayatlara konfor katacak seçeneklerler renklenecek.

Bu özel bölümde nelermi olacak?

Kış Bahçesi yapımı
Jakuzi ve havuzlar
Bahçe Mobilyaları
Şömine, Barbekü
Pergola, Tente ve Deck
Peyzaj ve Dekorasyon Ürünleri
vb diğer donanım ve mobilyalar.

Detaylı Bilgi

Kıtaların Birleştiği Yerde, Uluslararası Buluşma!

THY

Türk Hava Yolları “PREMO Fuarı” ’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır.

Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak “013TKM22” etkinlik kodu ile ilerleyebilirsiniz.

Sponsorlarımız

Diğer Fuarlarımız

Blog

12

Ağu
TÜR

BAHÇE: SOSYAL BİR MEKAN

Bahçeler insanları doğayla buluşturmanın yanı sıra, toplulukları bir araya getirir ve sosyal etkileşimi teşvik eder. Tasarım ve işlevsellik, modern bahçelerin[…]

Mail Listemize Kaydolun!

    Organizasyon Partnerlerimiz

    Medya Partnerlerimiz