Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapılar

Prefabrikasyon hızlı yapımın, kalitenin, ölçülerde hassasiyetin, büyük açıklıkların, tasarımda esnekliğin adıdır. Bu nedenle prefabrik yapılar fabrika veya depo gibi sanayi yapıları için en ideal çözüm olmaktadır.

Endüstriyel yapı, depo sistemlerinde prefabrik ve çelik yapılar kullanılır. Ülkemizdeki birçok sanayi alanlarında, prefabrik endüstriyel yapılar kullanılmaktadır.

Kamu ve özel sektör için prefabrik sosyal ve endüstriyel yapılar, kısa sürede bina kurulumlarının tamamlanması ve kullanım ve üretim aşamasına geçilmesi, daha sağlıklı ve uygun fiyat seçenekleri nedeniyle tercih sebebidir.

Endüstriyel ve sosyal yapı ihtiyacı için kullanım amacına uygun olarak prefabrik, çelik, prekast, beton prefabrik ve ya bu malzeme karması kullanılmaktadır.

Neden Prefabrik Endüstriyel ve Sosyal Yapı?

– Geniş Açıklıklar geçilmesine olanak sağlar.
– Yapı çok kısa sürede tamamlanır.
– Alternatiflere göre ekonomik çözümler üretir.
– Bina maliyetlerinin tamamı sözleşmede sabitlenir.
– Prefabrik üretimden dolayı ürünlerin kalitesi kontrol altındadır.
– Daha sonra ilave ve ek yapmaya imkân sağlar
– Güvenli, sağlam ve dayanıklıdır.

Nerelerde kullanılır
Son yıllarda hem yaşam alanı, hem sosyal tesis hem de endüstriyel yapılar için prefabrik yapılara ilgi katlanarak arttı.

Prefabrik yapılar kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor

Özel sektör için prefabrike endüstriyel -sosyal yapılar.
Fabrikalar,  evler, ofis yapıları, yönetim binaları, sosyal tesisler, spor salonları, okullar, depolar, şantiye yapıları, antrepolar, kümes inşaatları, sanayi siteleri, otoparklar ve bunun gibi daha pek çok gelişmiş prefabrike yapı seçeneği kullanılıyor.

Kamu için prefabrike endüstriyel- sosyal yapılar.
Kamusal binalar, şantiye yapıları, eğitim binaları, sağlık binaları, petrol gaz ve maden kamp binaları, uçak hangarları, prefabrik toplu konut projeleri, askeri tesis yapıları, yüksek standartlarda prefabrik modüler yapılardan oluşuyor

Your Comment:

Related Posts

17

Ağu
TÜR

EVLER KÜÇÜLÜRKEN BAHÇELER BÜYÜYOR

Konut sektörü bahçeli ev konseptine yönelirken, büyük metrekareli evler yerine fonksiyonel planlanmış küçük evler ve büyüyen bahçeler trend haline geldi. Bir bahçenin eve kattığı atmosfer herkes için önemli hale gelirken, bahçeyi bir konfor alanına dönüştüren çok sayıda yeni ürün piyasaya çıktı.Bahçe mobilyaları, peyzaj ürünleri, barbeküler, […]

12

Ağu
TÜR

BAHÇE: SOSYAL BİR MEKAN

Bahçeler insanları doğayla buluşturmanın yanı sıra, toplulukları bir araya getirir ve sosyal etkileşimi teşvik eder. Tasarım ve işlevsellik, modern bahçelerin temel özellikleridir ve insanların hoş vakit geçirmelerini, dinlenmelerini ve keyifli deneyimler yaşamalarını sağlar. Bahçeler, doğayla olan bağlantıyı güçlendirerek insanlara huzur, rahatlama ve sosyal bir ortam[…]