PREMO ile size fuardan daha fazlasını sunmaya hazırlanıyoruz.

PREMO İLE SİZE FUARDAN DAHA FAZLASINI SUNMAYA HAZIRLANIYORUZ.

Katılımcıların yerlerini almaya başladığı ve beklenenin üzerinde ilgi ile karşılanan PREMO Fuarımızın hazırlıklarına devam ederken duyuru ve ziyaretçi organizasyon çalışmalarımız tüm dünya genelinde yapılıyor.

Özellikle sektör için büyük potansiyel olan pazarlara da ayrıca önem veriliyor. Ortadoğu, Avrupa, Balkanlar, Afrika, Asya’ da hedef ülkelere yönelik duyuru ve davetler aralıksız sürüyor.

Uluslararası Fuarcılık konusunda 20 yıllık deneyimimizle B2B organizasyonlar, konferanslar, ödül törenleriyle sizlere bir fuardan fazlasını sunmaya hazırlanıyoruz.

PREMO ULUSAL VE ULUSLARARASI TALEPLERE CEVAP VERECEK

Prefabrik, çelik ev ve yapılar, konteyner evler, tiny house ve karavanlar, ahşap ev, villa ve bungalovlar, endüstriyel yapılar, sosyal tesis ve kamu yapıları… PREMO fuarında sektöre dair birçok ürün ve hizmet sergilenecek.

Kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteren prefabrik yapılar, PREMO Fuarında alıcıları ile buluşacak. PREMO bu alandaki özel sektör, kamu ve bireysel uluslararası ve ulusal taleplere cevap verecek.

PREMO’ DA NELER VAR

Özel sektör için prefabrike endüstriyel -sosyal yapılar.
Evler, ofis yapıları, fabrikalar,   yönetim binaları, sosyal tesisler, spor salonları, okullar, depolar, şantiye yapıları, antrepolar, sanayi siteleri, otoparklar gibi yapılar için gelişmiş prefabrik yapı seçenekleri.

Kamu için prefabrik endüstriyel- sosyal yapılar.
Kamusal binalar, şantiye yapıları, eğitim binaları, sağlık binaları, petrol gaz ve maden kamp binaları, uçak hangarları, prefabrik toplu konut projeleri, askeri tesis yapıları v.b.  Yüksek standartlarda prefabrik modüler yapı seçenekleri fuarda sergilenecek.

BİR HAYAT FELSEFESİ OLARAK PREFABRİK VE MOBİL EVLER.
Tiny House lar fuarın parlayan yıldızı olacak.
Daha az eşya ile doğal yaşama, dünyaya daha az iz bırakma taleplerini karşılayan bu özel tasarım prefabrik evler ve minik evler ( tiny house) lüks, estetik ve özgürlüğü bir arada sunuyor. Doğa ile iç içe yaşamak isteyip, konforu elden bırakamayanlar için son derece kullanışlı kişiye özel yaşam alanları oluşturuyor.

Bu talep tabiki  binlerce üretici ve yüz binlerce  kullanıcı ile çok büyük bir endüstri ve pazar halini almış durumda.  Fuarda birbirinden etkileyici mobil evler ziyaretçileri karşılayacak.

 

PREMO’NUN SEKTÖR İÇİN YARATACAĞI DEĞERLER.
PREMO talebin hızla arttığı prefabrik yapı sektörünü bir fuar çatısı altında bir araya getirerek;
Sektörün gücünü ortaya çıkaracak,
İletişimini arttıracak,
Alıcıları ile buluşturacak,
İhracatını arttıracak,
Tüm paydaşlarla buluşturacak,
Büyümesine katkıda bulunacak,

Your Comment:

Related Posts

17

Ağu
TÜR

EVLER KÜÇÜLÜRKEN BAHÇELER BÜYÜYOR

Konut sektörü bahçeli ev konseptine yönelirken, büyük metrekareli evler yerine fonksiyonel planlanmış küçük evler ve büyüyen bahçeler trend haline geldi. Bir bahçenin eve kattığı atmosfer herkes için önemli hale gelirken, bahçeyi bir konfor alanına dönüştüren çok sayıda yeni ürün piyasaya çıktı.Bahçe mobilyaları, peyzaj ürünleri, barbeküler, […]

12

Ağu
TÜR

BAHÇE: SOSYAL BİR MEKAN

Bahçeler insanları doğayla buluşturmanın yanı sıra, toplulukları bir araya getirir ve sosyal etkileşimi teşvik eder. Tasarım ve işlevsellik, modern bahçelerin temel özellikleridir ve insanların hoş vakit geçirmelerini, dinlenmelerini ve keyifli deneyimler yaşamalarını sağlar. Bahçeler, doğayla olan bağlantıyı güçlendirerek insanlara huzur, rahatlama ve sosyal bir ortam[…]