Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

Tureks Uluslararası Fuarcılık ekibi olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile hızla büyüyen prefabrik, modüler, mobil yapı ve sistemler sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak PREMO Fuarı’nı düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

21. yüzyılın yapı teknolojileri olan prefabrik yapılar, yaratıcı tasarım, esnek ve modüler yapı özellikleri ile çeşitli kullanım amaçlarına uyum sağlaması, erişilebilir, uygun fiyatlı ve güvenli olmaları ile talebi hızlı bir şekilde arttırmıştır.

Tureks Ekibi olarak bu talepleri karşılayabilmek, doğru alıcı ve doğru satıcıları profesyonel bir iş platformunda bir araya getirerek network imkanı sağlamak amacıyla 12-14 Ocak 2023’de Türkiye ve çevre coğrafyanın bu alandaki ilk ve tek ihtisas fuarını düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

PREMO, modüler yapı endüstrisiyle ilgilenen herkes için açık bir organizasyon olarak özellikle mimarlara, danışmanlara, tasarımcılara, inşaatçılara, konut uzmanlarına, yatırımcılara, belediye, sosyal konut ve kamu yetkilileri gibi çok geniş bir kullanıcı yelpazesi ihtiyaçlarına cevap verecek.

İlk yılında yurt içi ve yurtdışından çok sayıda sektör profesyonelini ağırlamaya hazırlanan sektörün tek ve en kapsamlı fuarı PREMO Fuarında yer alarak, ürün, hizmet, tasarım ve uygulamalarınızı ilgili ve profesyonel ulaştırabilir, ticari iş birliklerine imza atabilirsiniz.

12-14 Ocak 2023’de PREMO EXPO’da buluşmak üzere!
Tureks Ekibi