Türkiye’nin ilk Prefabrik ve Tiny House Fuarı PREMO 2. Yılı için hazırlıklara başladı.

İlk yılında rekor iş bağlantıları ile gerçekleşen PREMO 2-4 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde çok daha kapsamlı ikinci buluşmasına hazırlanıyor.

Son yıllarda yaşanan gelişmelerle insanların toprakla temas eden bahçeli yaşam seçeneklerine daha fazla yönelmesi bu endüstride büyük bir talep patlaması yaşattı.

Başta Türkiye ve yakın coğrafyada yer alan projelerin ve sektörün ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde yapılan Türkiye’nin ilk prefabrik ve tiny house sektör fuarı PREMO 22 ilk yılını rekor ilgi ile tamamladı.

Uluslararası 9. Eğlence, Park, Rekreasyon Fuarı ATRAX ile eşzamanlı olarak gerçekleşen PREMO fuarına katılan firmalar beklentilerinin çok üzerinde iş potansiyeli ile karşılaştı.

43 ülkeden 19. 846 Ziyaretçi alan fuarda ulusal ve uluslararası çok sayıda toplu ev projelerine imza atıldı. Fuarın ilk gününden itibaren büyük çoğunluğu uluslararası sektör temsilcileri ve yatırımcılardan oluşan ziyaretçiler girişte uzun kuyruklar oluşturdu. Bu ilgi fuarın son gününe kadar devam etti. 3 gün boyunca ziyaretçi yoğunluğu hiç eksilmedi, stantlar hiç boş kalmadı. Katılımcıların tamamı fuardan büyük bir memnuniyetle ayrıldı.

PREMO Fuarı 2-4 Şubat 2023 tarihlerinde yeni nesil hazır, konforlu, ekolojik yaşam alanları ile ilgilenen herkes için açık bir organizasyon olarak; mimarlara, yatırımcılara, konut uzmanlarına, belediye, sosyal konut ve kamu yetkilileri gibi ulusal ve uluslararası çok geniş bir kullanıcı yelpazesi ihtiyaçlarına cevap verecek.

PREMO, ikinci yılında bu kapsamda yapılan tek fuar organizasyonu olarak tiny house, prefabrik yapılar, ağaç evler, villa yapımı, eko evler vb. müstakil yaşam alanları yapımına ve bu alanlara konfor katan donanımlara rehber olacak. Fuar Türkiye yanı sıra Avrupa, Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Türki Cumhuriyetleri ve dünyanın birçok yerinden yoğun alıcıların ilgisini çekerken, fuara katılan firmalar sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, sergileyecek.

Related Posts

17

Ağu
TÜR

EVLER KÜÇÜLÜRKEN BAHÇELER BÜYÜYOR

Konut sektörü bahçeli ev konseptine yönelirken, büyük metrekareli evler yerine fonksiyonel planlanmış küçük evler ve büyüyen bahçeler trend haline geldi. Bir bahçenin eve kattığı atmosfer herkes için önemli hale gelirken, bahçeyi bir konfor alanına dönüştüren çok sayıda yeni ürün piyasaya çıktı.Bahçe mobilyaları, peyzaj ürünleri, barbeküler, […]

12

Ağu
TÜR

BAHÇE: SOSYAL BİR MEKAN

Bahçeler insanları doğayla buluşturmanın yanı sıra, toplulukları bir araya getirir ve sosyal etkileşimi teşvik eder. Tasarım ve işlevsellik, modern bahçelerin temel özellikleridir ve insanların hoş vakit geçirmelerini, dinlenmelerini ve keyifli deneyimler yaşamalarını sağlar. Bahçeler, doğayla olan bağlantıyı güçlendirerek insanlara huzur, rahatlama ve sosyal bir ortam[…]